Posreduj predlog

Aktualna razprava:

Trenutno ni aktualnih razprav

Pridruži se

RSS zadnje novice evropske-volitve.si RSS novice
RSS zadnje objave na forumu RSS forum

Evropske volitve FaceBook Evropske volitve Youtube twiiter32x32

Ali je novi avto nov že s tem, če mu le srajco menjaš?

Prostor za informacije in razprave, ki še niso objavljene na forumu. Registrirani uporabniki lahko odpirajo svoje teme razprav o EU.
4 prispevkov • Stran 1 od 1

Ali je novi avto nov že s tem, če mu le srajco menjaš?

OdgovorNapisal/-a kajster » 22:26, 24. 09. 2011

Komentarji $(document).ready(function () { showComments(1042474828,0); }); - Podj...
http://www.dnevnik.si/tiskane_izdaje/dne...
Novi A6 Avant nagovarja drugačno ciljno skupino kupcev kot limuzina, ki velja za eno najuspešnejših v poslovnih krogih. O vlogi novinca v Audijevi paleti smo se pogovarjali s Francijem Bolto, direktorjem znamke Audi pri Porsche Slovenija
Komentar:

Eno je narediti novo obliko avta, medtem ko je vse ostalo lahko še po starem in drugo pa bi bilo narediti novi avto, ki naj bi imel vsaj za 40% manjšo potrošnjo goriva, za toliko manj škodljivih izpušnih plinov, a ob enem pa bi lahko zaradi boljšega izgorevanja v višji delovni temperaturi izgorevalne komore, bil tudi ta preostali manjši del porabljenega goriva manjši pa bi bil še dodatno bolj izkoriščen ter s tem še za toliko manj zastrupljal okolico!

Na takšnih osnovah, bi se lahko napovedovalo o nekem dejansko novem ekonomičnejšem in manj škodljivem avtomobilu,
medtem, ko pa se sedaj predstavlja novi avto samo zaradi menjave svoje " srajce" pa zaradi tega ne moremo pričakovati dejansko novega avta!

Pa moj lep pozdrav!

Konrad Ajster
Konradajster
kajster
Razpravljalec/ka
 
Prispevkov: 12
Pridružen: 15:16, 21. 01. 2010

Re: Ali je novi avto nov že s tem, če mu le srajco menjaš?

OdgovorNapisal/-a chesermarko » 01:26, 26. 09. 2011

Zanimivo ,...
chesermarko
Razpravljalec/ka
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 01:21, 26. 09. 2011

CnFFSekyjtN

OdgovorNapisal/-a Bichena » 18:51, 29. 12. 2013

your new dentist in Novi. As you'll nocite many of these questions overlap with the other list I provided to you. I hope you find both of these resources helpful as you make your decision on
Bichena
 

PKZHnHDscYP

OdgovorNapisal/-a Franta » 08:16, 30. 12. 2013

Hi Alex ,Hope that, u r fine ! I've gone through your <a href="http://ybsyasv.com">traevl</a> story , which is really encouraging to me as a human being. Can u recognize me ? You have visited my internet shop for 2 times and met my spouse by last night ! I hope u like a ambassador of God You may deny but I know . May I be a part of your <a href="http://ybsyasv.com">traevl</a> path ? If you approve me to share a little bit pride from your bag, I will be proud .Alex | you may think me as selfish , but I think myself as Suddenly not' !I have international passport , too !Yours trulySayantan Sarkar(Howrah West Bengal India)Cell | +91 0 9433378697
Franta
 


4 prispevkov • Stran 1 od 1

Vrni se na Ostale razprave o evropskih temah in EU

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron